Dovolujeme si Vás upozornit, že u přijatých objednávek po 17.12.2018 nelze garantovat doručení do 22.12.2018.
Expedice objednávek končí 20.12.2018 ve 14,00 hod. Od 21.12.2018 do 2.1.2019 neexpedujeme.close
Obchody Kontakt language person_outline shopping_cart

O značce

O Brosway

Brosway je dynamická a inovativní značka, která dokáže tlumočit sny zákazníků a nabídnout jim produkty, které se snadno nosí, jsou originální a vyznačují se tou nejvyšší kvalitou. Naše mise dokonale odráží touhy zákazníků a je tak klíčem k našemu úspěchu.

 
Všechno to začalo dávno v srdci Itálie

Společnost Brosway působí v oblasti šperků a hodinek více než čtyřicet let.

V srdci Itálie mezi Jaderským mořem a pohořím Sibillini v regionu Le Marche protkaném středověkými vesničkami, historickými památkami, románskými kostely, historickými divadly, muzei a galeriemi. Zde se řemeslo považuje za umění: v Le Marche se smysl pro krásu mísí s dokonalým designem a kvalitní výrobou – kombinací prvků, které tvoří toto území excelence. Jedním z jeho význačných příkladů je přítomnost prestižních mezinárodních značek, jako je Tod’s, Hogan, Poltrona Frau, Prada nebo Fendi. V této působivé italské scenérii se nachází i značka Brosway, kde zůstává věrná svým kořenům a zároveň oslavuje svou jedinečnost po celém světě.

Kvalita Brosway

Náš výzkum, vývoj, výroba a marketing staví na normách absolutní kvality a excelence. Právě naše snaha dosáhnout „skvělých výrobků“ nás motivuje k provádění těch nejpřísnějších produktových testů v našem odvětví, což nám umožňuje se neustále zlepšovat. To je klíčovým principem, který nás provází na cestě za dokonalou kvalitou. Neutuchající oddanost nám umožňuje vytvářet kolekce špičkové kvality, které se snadno nosí.

 

 


 Inovativní vize

Šperky prošly za několik posledních let zásadní změnou. S rozpadem tradičního symbolu statusu přestaly být šperky symbolem snobství a staly se doplňkem. Radikálně se změnily i vzorce nákupního chování zákazníků. Ti dnes hledají citový obsah šperku, který by vyjádřil jejich osobnost i životní styl. Proto se značka Brosway rozhodla vytvořit gioiello prêt-à-porter.

Kreativita, inovace a předvídání přání zákazníků
– to jsou kameny, které vydláždily cestu úspěchu značky Brosway. Milujeme svou práci, a tím se lišíme od konkurence. Prvním krokem k dosažení dokonalé kvality je mít kreativní nápad a vědět, jak ho rozvinout za použití řemeslných dovedností, inovativnosti a vášně pro detail a dokonalost. Kreativní proces se utváří v průběhu celé fáze výběru materiálů včetně kamenů, kůže, různých typů zpracování zlata a jeho galvanizace, a to i na hodinkách, a výběru perel a křišťálů Swarovski® Elements. Křišťály dodávají šperkům výjimečnou krásu plnou zářivé dokonalosti a lesku. Kromě toho vyrábíme i nerezovou ocel 316L zaručující hypoalergenní a příjemné šperky, které může nosit každý. To stejné platí i pro hodinky ve stylu vintage inspirované šarmem retro: jsou jednoduché, lehké, zářivé a skvělé na nošení při každé příležitosti.


Brosway v datech ve světě

1979
BROS STRAPS

Vzniká značka Bros Straps, která dodává život výrobě a distribuci kvalitních řemínků na hodinky

1990
DHIVA

Vznik značky Dhiva zaměřené na výrobu a distribuci obalů na šperky.

2002
BROSWAY

Značka Brosway dává život módním šperkům, které tlumočí nové trendy i styly života a zdokonalují módní styl svých nositelů.


2003
EXPANZE DO CELÉHO SVĚTA

Na základě úspěchu kolekce v Itálii začínáme distribuovat značku Brosway i do světa a účastníme se nejdůle-žitějších oborových veletrhů ve světě šperků.


2007
BROSWAY WATCHES

Vzniká značka Brosway Watches. První kolekce se stává oficiálním sponzorem týmu Italské národní ragbyové unie. Má ohromný úspěch.


2008
BROS CHINA

 Založení společnosti Bros Manifatture (Peking) Trading Co. Ltd pro distribuci značek v Asii a asijsko-pacifické oblasti.


2010
BROS USA

Založení Bros USA Corporation. Značka zažívá silnou mezinárodní expanzi od západu na dálný východ.


2016
Otevření prodejny v Miami na Floridě.

2016/2018
Otevření prodejen Brosway a Rosato v Tchien-ťinu a v Šanghaji.
Brosway s populárními osobnostmi

Brosway je známá nejen  pro své dokonalé šperky, inovativní vize a silnou mezinárodní pozici v oblasti šperkařství.
Brosway se spojuje od samého počátku se známými silnými a oblíbenými osobnostmi a ikonami populární scény.
Nejde však jen o propagaci, jde o skutečné partnerství.
Mezi známé mezinárodní tváře patří např. herečka Penelope Cruz, španělský zpěvák  Alvaro Soler nebo brazislká modelka Daniela Braga.Přihlásit se k odběru novinek